Zápisky velblouda z války, kterou nikdo nevidí.

Dva měsíce

9. března 2018 v 1:06 | Velbloud
...dva společné měsíce slaví Velbloud a německý hipík.
.


V životě občas přicházejí neuvěřitelné zvraty. Dneska jsem si po delší době šla sednout k moři a trochu zarelaxovat. Jak jsem tak pozorovala přicházející příliv, říkala jsem si, jak úžasně osvobozující je pozorovat vzdálený obzor, čuchat voňavý vzduch a nastavit bradu větru. A pak mě najednou praštilo zjištní - jsem to zase já! Já se zase dokážu jen tak radovat! Myslela jsem, že už to nikdy nepříjde!
.
Až teď s odstupem dokážu plně zhodnotit, jak moc jsem byla před dvěma měsíci v pr*eli. Vážně. Konečně můžu potvrdit fakt, že člověk v hluboké depresi pomoc nevyhledá, protože je mu to už všechno úplně jedno.
.
A ve chvíli, kdy je to úplně nejhorší, přibouří si do vašeho života zdivočelý blonďák a než se nadějete, hulíte s ním trávu střešním okýnkem, opékáte stejky nad ohníčkem na pláži, nelidskýmí skřeky společně pobuřujete hospodu, skáčete ze srázu do písku a brázdíte Wales v obytném voze.
.
Stejně, jako jsme si zezačátku svěřili, že jsme byli nedávno oba v hluboké depresi, dnes jsme se shodli, že depku už nemáme ani jeden. A cynikům našeho ražení to naprosto stačí ke štěstí.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama